A Milan kilencet vágott az edzőmérkőzésen

A Milan péntek délután 9-0-ra legyőzte az amatőr Rhodense együttesét egy edzőmeccsen Milanellóban. Zlatan ibrahimovic kezdőként lépett pályára és 1 gólt illetve 1 gólpasszt jegyzett egy félidőnyi játék alatt.

A csapat zárt kapuk mögött egy edzőmeccset játszott a Rhodensével a mai edzés keretein belül. Az első félidőben 5-0-ra vezetett a Rossoneri, köszönhetően Calabria duplájának, valamint Ibrahimovic, Calhanoglu és Paquetá találatának. Ibrahimovic kezdőként lépett pályára és 45 percet játszott, 1 góllal és 1 gólpasszal zárt.

A második félidőre Pioli egy teljesen más kezdőcsapatot küldött pályára, így lehetőséget kapott többek között Caldara, Daniel Maldini, Piatek és Rafael Leao is. A meccs vége 9-0 lett, mivel a második játékrészben Piatek kétszer volt eredményes, továbbá Leao és Castillejo is betalált.

MILAN – RHODENSE 9-0

Első félidő: G. Donnarumma – Calabria, Musacchio, Romagnoli, Theo Hernández – Paquetá, Bennacer, Bonaventura – Suso, Ibrahimovic, Calhanoglu.

Második félidő: Reina – Conti, Gabbia, Caldara, Oddi – Kessié, Brescinanini, Maldini – Castillejo, Piatek, Rafael Leao.

Gólok: Calabria (2), Ibrahimovic, Calhanoglu, Paquetá, Leao, Piatek (2), Castillejo