Donnarumma büntetőt hárított, a Milan ikszelt az Atalanta ellen

A Milan péntek este 1-1-es döntetlent játszott az Atalantával a San Siróban az olasz bajnokság 36. fordulójának nyitómérkőzésén. A milánóiak a 14. percben Hakan Calhanoglu gyönyörű szabadrúgásgóljával szereztek vezetést, majd nem sokkal később Gianluigi Donnarumma hárította Ruslan Malinovskiy tizenegyesét. Aztán a 34. percben Duvan Zapata egyenlített és a második játékrész nem hozott gólt, így maradt az 1-1.

MILAN – ATALANTA 1-1

Időpont: 2020.07.24. 21:45
Helyszín: Stadio San Siro, Milánó
Játékvezető: Doveri
Gólszerzők: Calhanoglu (14′) ill. Zapata (34′)
Sárga lapok: Biglia ill. Toloi

KEZDŐCSAPATOK:

MILAN (4-2-3-1): G. Donnarumma – Calabria, Kjær, Gabbia, Laxalt – Kessié, Biglia (Krunic 61.) – Saelemaekers (Castillejo 69.), Çalhanoğlu (Bonaventura 61.), Rebić (Rafael Leao 60.) – Ibrahimović.

Cserék: Begović, A. Donnarumma; Duarte, Brescianini, Olzer, Paquetá, Colombo, Maldini.

ATALANTA (3-4-2-1): Gollini – Toloi (Sutalo 46.), Caldara, Djimsiti – Hateboer, De Roon, Freuler (Pasalic 68.), Gosens (Castagne 69.) – Malinovskyi (Muriel 57.), Gomez (Colley 90.) – Zapata.

Cserék: Sportiello, Rossi, Tameze, Palomino, Cyzborra, Da Riva, Bellanova.