Két arany- és egy bronzérmet szereztek a magyar vívók az egri kerekesszékes vívó Világkupa-verseny pénteki nyitónapján.
A cikk folytatódik..! kattintson ide!
Megosztás:
A cikk folytatódik..! kattintson ide!
XLsport @ 2004-2026 @ Silver Team