Javított a Miskolc és az ersekújvár

Az iglói Szepességi Kupa második napján a Miskolc javítani tudott. A Spisská Nová Vestől elszenvedett előző napi vereség után csütörtökön a HKM 32 Liptovsky Mikulás volt az ellenfél. Az első harmadban kétgólos előnyre tettek szert a Jegesmedvék, és ezt a meccs végéig meg is őrizték. Czuba, Láda, Fodor, Orosz és Dubek volt eredményes miskolci oldalon, a kapuban ezúttal Gyenes állt. A végeredmény 5-3 lett, Kehler vezetőedző a csapathonlapnak adott nyilatkozatában elsősorban az első 20 percben nyújtott teljesítményt, és név szerint Fodor, Czuba, Nagy G., Láda és Szirányi teljesítményét emelte ki. A Topolcany elleni vereséget követően újra nyert az Ice Tigers Nové Zámky. A Mol Liga újonca hatodik mérkőzésén ötödik győzelmét aratta, ezúttal a Gladiators Trnava ellen, Nagyszombatban. Az 5-4 arányú győzelemből Uhnák 2, Král, Ruzicka és Ondrej Stefánka 1-1 góllal vette ki a részét. Úgy tűnik, ersekújváron versenyképes csapat alakul, aminek a legnagyobb nyertesei a szurkolók lehetnek. eles alapszakaszban lehet bízni, amelynek a végén több csapat is szomorkodni fog.

Megosztom Facebookon! Megosztom iWiWen! Megosztom Twitteren! Megosztom Google Buzzon! Megosztom Google Readeren! Megosztom Tumblren!