Férfi Ob I/b: Javított az YBL

ybl2015092001

A férfi Ob I/b 5. fordulójában az YBL négy góllal verte a Szolnokot. A másik csoportban továbbra is az ASI vezet, miután öt találattal győzött az OSC-vel szemben. ybl2015092001

A férfi Ob I/b B csoportjában az YBL utolsó hazai meccsét játszotta ebben az évben. A még nem sátortetős meccsen a Szolnok volt az ellenfél. A mérkőzés első negyedében még 2-1-re vezetett a vendég gárda. A második nyolc percben Cserdi egyenlített, majd Gyarmathy duplájával már 4-2 állt az eredményjelzőn, a nagyszünetben pedig már három gólos volt a hazai előnye. A fordulás után sorra jöttek az YBL gólok, és Halmos találatával 9-3 volt a záróakkord előtt. Az utolsó negyedben a Szolnok kozmetikázott az eredményen, így 11-7 lett a vége.

A másik csoportban az ASI is 12 pontos, miután a 11-6-ra verték az OSC-t. A hazaiak győzeleme egy percig sem forgott veszélyben 6-2-es fordulás után már csak az eredményt tartották. A tabellán a második helyen az MTK, még a harmadik a Nagykanizsa.