A Fradi kupán vágta a Szolnokot

ftcvarga20181901

A Ferencváros együttese nyerte a Szuperkupát a férfiaknál.

Bekezdtek a csapatok, hiszen hat gól is esett az első negyedben. Négyet vágott a Fradi, még kettőt a Szolnok. A második nyolc percben Prlainovics révén már 5-5 volt az állás, sőt Alekszics megfordította a meccset. Ezek után jött négy Fradi gól egymás után, így megnyugtatóan 9-6-ra vezetett a nagyszünetben. A fordulás után még rá tudott tenni egy lapáttal a zöld-fehér együttes, végül 14-9-ra győzött.

Férfi Szuperkupa:

FTC-Telekom-Szolnoki Dózsa 14-9 (4-2, 5-4, 2-1, 3-2)

FTC: Vogel – Sedlmayer 3, Vámos 2, Mezei, Varga D. 4, S. Mitrovics 3, Gór-Nagy. Csere: Kállay, Pohl 1, Német, Jaksics 1, Younger, Jansik Sz. Vezetőedző: Varga Zsolt

Szolnok: Nagy V. – Angyal 1, Bátori 1, Zalánki 1, V. Rasovics, Prlainovics 3, Kis G. Csere: Szathmári, Szeghalmi, Alekszics 2, Lazics, Teleki, Jansik D 1., Kardos (kapus). Vezetőedző: Zsivko Gocics