Bajnokok Ligája: Kiélezett meccsen szolnoki vereség

Derekasan küzdött a Tisza-parti együttes végül egy góllal kikapott.

Fotó: Szolnoki VSC / facebook

A Szolnok a mérkőzés elején még vezetett is Viktor Rasovics révén, aztán a hajrában már az Olypiakosznál volt az előny, 2-3. A második negyedben már 5-3 is volt a vendégeknek, innen egalizált a Szolnok, hogy aztán 5-6-tal menjenek pihenőre a csapatok.

A harmadik nyolc percben kétgólosra hízott az Olympikosz előnye, Kakaris egy megúszást használt ki, 6-8. A záróakkordban egészen a hajráig nem született gól, ekkor Dőry villant, 7-8. A hátralévő időben még a döntetlenre is volt esélye a magyar csapatnak, de Drasovics nem tudta belőni helyzetét.

A Szolnok két győzelemmel és két vereséggel áll az A-csoport negyedik helyén.

Bajnokok Ligája, 4. forduló eredményei és további programja:

Szolnoki Dózsa – Olympiakosz 7-8 (2-3, 3-3, 1-2, 1-0)
Gólszerzők.: Drasovics 3, Lazics 1, Szubotics 1, V. Rasovics 1, Dőry 1, ill. Mylonakisz 2, S. Mitrovics 2, Szkumpakisz 1, Jokovics 1, Buljubasics 1, Kakarisz 1

Spandau 04 – Jadran Herceg Novi 9-9 (1-0, 2-5, 3-2, 3-2)

19:00 Jadran Split – Jug Dubrovnik 12-11 (2-4, 3-2, 2-3, 5-2)

Sintez Kazany – Barceloneta 12-20 (1-5, 5-5, 4-5, 2-5)

Tabella: 1. Olympikosz 12 pont, 2., Jug 9 pont, 3. Barceloneta 9 pont, 4. Szolnok 6 pont, 5. Jadran Split 4 pont, 6. Kazany 3 pont, 7. Spandau 2 pont, 8. Jdran Herceg Novi 1 pont