Férfi Ob I: Címet védett a Fradi

Ötösök után, söpréssel lett bajnok a Fradi.

Egy nagy kérdés volt a találkozó előtt, vajon a Fradi söpréssel lesz bajnok, vagy az OSC szépít.

Nos, az első negyedben úgy nézett ki az utóbbi fog bejönni, hiszen Kovács és Ukropina góljára csak Varga Dénes tudott válaszolni. A második nyolc percben Hárai előnyből talált be, így már kettő volt az OSC előnye, azonban a nagyszünetre egyre apadt, 4-5.

A fordulás után Brguljan lőtt egy gólt, majd a Vámos duplájával a hajrára ismét egál volt, 6-6. Az utolsó nyolc percben Varga révén kétszer is vezetéshez juttatta a Fradi, de mindkétszer egyenlíteni tudott az OSC- így következhettek az ötösök.

A ráadást a Fradi bírta jobban idegekkel, így 12-9-re nyert és megvédte címét.