Légiósok: Hahn-parádéval nyert bajnokit a Dunaszerdahely

Két magyar játékossal, Hahn Jánossal és Schäfer Andrással a kezdőcsapatában lépett pályára a Dunaszerdahely a szlovák élvonal 10. fordulójában az Aranyosmarót elleni hazai bajnokin.

Már a találkozó 5. percében megszerezte a vezetést a csallóközi együttes Hahn góljával, aki a 9. minutumban egy gólpasszt is adott, így gyorsan kétgólos előnyre tett szert Németh Antal együttese.

A második játékrész elején szépítettek a vendégek, de erre is volt válasza a Dunaszerdahelynek, majd a 61. percben ismét Hahn villant: megtámadta az ellenfél kapusát, aki a magyar csatárt találta el, róla pedig a hálóba került a labda (4-1).

A végig rendkívül hasznosan játszó csatárt a 70. percben Szendrei Ákos váltotta. A végig a pályán lévő Schäfer a tőle megszokott odaadó játékával ma is nagy szerepet játszott a felvidéki csapat sikerében.

A végeredmény 4-2 lett a hazaiak javára, amivel a Dunaszerdahely fellépett a dobogó harmadik fokára.