Öregfiúk fiatalosan

DSCF1431_180.JPGÁprilis 5.-én 19 órától a Vasas Sportcentrum Pasaréti úti labdarúgó pályán az xlsport.hu szerkesztőjeként ismét nagy élményben volt részem.

Öregfiúk focimeccsére mentem, ami sajnos elmaradt, mivel az ellenfél nem érkezett meg, viszont a játékosok egy percig sem bánkódtak, és az esti kivilágított, jó minőségű műfüves pályán a meglévő játékosokból két csapatot alkotva 2*30 perces mérkőzést játszottak.
A játékosok között igazi sztárokat kaptam lencsevégre, köztük Izsó Ignácot, a Vasas volt válogatott játékosát, Nemcsák Károly színművészt, Boros Csabát, a Republic zenekar frontemberét.

A kispadnál megjelent Komjáti András, volt Vasas játékos, illetve a mérkőzést végigézte Ilovszky Rudi bácsi, élő labdarúgó legenda.
DSCF1436_180.JPGA barátságos mérkőzést a játékosok tiszta szívvel, nagyon sportszerűen, igazán a játékra figyelve játszották le, helyenként elbűvölő cseleket alkalmazva.
Az eredmény a rendes játékidőben 6-6 zárult, majd a győztes gólig folytatták, amire kbörülbelül két percet kellett várni, így Boros Csaba csapata a +1 góllal diadalmaskodott.
Ahogyan az öregfiúk küzdöttek és ügyeskedtek, javaslom az utánpótlásnak, néha megnézhetnének egy-egy ilyen mérkőzést, szerintem sokat lehetne belőle meríteni.