Óriási fordulat a két leggazdagabb NB II-es csapat csúcsrangadóján

A DVSC sokáig csak pontrúgásokból, illetve távoli kísérletekkel veszélyeztetett, az első igazi helyzetre pedig a 35. percig kellett várni, azt viszont a Vasas dolgozta ki: Radó 11 méteres lövését védte bravúrral Gróf. Nem sokkal később az újabb különpárbajt megint a Loki kapusa nyerte.

A második játékrész sem hozott sokkal nagyobb izgalmakat, mint az első, míg nem a 66. percben megszerezte a vezetést a debreceni csapat. Bódi jó bepassza után Sós Bence két méterről talált az üres kapuba (1-0).

Már-már úgy tűnt, a Loki ki is húzza a végéig, amikor három perc alatt minden megfordult: Feczesin előbb büntetőből, majd a nemrég igazolt Berecz passzából volt eredményes, így a Vasas a maga javára fordította az összecsapást (1-2).

A DVSC a hazai vereségével is vezeti még a tabellát az NB II-ben, de a Vasas csak 2, a Gyirmót pedig csak 4 ponttal van lemaradva.

Merkantil Bank NB II, 26. forduló:

DVSC – Vasas 1-2 (Sós 66., ill. Feczesin 85., 88. – az elsőt 11-esből)

Haladás – Kaposvár 4-0 (Tóth M. 4., Kiss B. 7., 17. – a másodikat 11-esből, Dragóner F. 38.)

Korábban:

NB II: 26 perc alatt 5 gól, majd 2-7, Priskin robog a gólkirályi cím felé – eredmények, tabella