Az OTP Bank Liga 26. fordulójában a ZTE a Lombard Pápa otthonában gyűjtötte be a három pontot.
Lombard Pápa – ZTE FC 0-1 (0-1)
Vezette: Veizer Roland (Kelemen Attila, Horváth Róbert)
Gólszerző: Pavicevic a 12. percben
A ZTE 25 bajnoki mérkőzést vívott meg nyeretlenül a szezonban, és az előző fordulóban már matematikai esélyét is elveszítette a bennmaradás kiharcolására. A kiesés ténye talán felszabadította a zalaiakat, ugyanis Pápán sikerült megszerezniük szezonbeli első győzelmüket. A ZTE a 12. percben szerzett vezetést, ekkor Mladen Brkics bal oldali beadása után Darko Pavicevic fejelt a jobb sarokba (0-1). A hazaiak csak a félidő végén tudtak néhány alkalommal veszélyeztetni, de a szünetig az egyenlítés nem jött össze. A ZTE a második félidőben is állta a hazai rohamokat, ezzel megőrizte előnyét, és megnyerte az összecsapást.