Topligák: Megint elhullajtott két pontot a Juventus, a Mainz újabb győzelme klubrekordot ért – eredmények, videók

A Juventus 1-1-es döntetlent játszott a vendég Torinóval az olasz labdarúgó-bajnokság 26. fordulójának pénteki nyitómérkőzésén. A torinói városi derbin Matthijs de Ligt a 13. percben a Juventusnak szerzett vezetést, a Torino a 62. percben Andrea Belotti találatával egyenlített.

A bajnokságban immár 12 meccse veretlen a Juventus, de a legutóbbi négy találkozóján harmadszor játszott döntetlent. A Torino négy forduló óta nyeretlen, ezeken csupán a második pontját szerezte. (MTI)

Serie A, 26. forduló:

Juventus-Torino 1-1 (De Ligt 13., ill. Belotti 62.)

A meccs összefoglalója

A Mainz hazai környezetben fordulatos mérkőzésen 3-2-re nyert a Bayer Leverkusen ellen a német labdarúgó-bajnokság 23. fordulójának pénteki nyitómérkőzésén.

Idén a találkozóig még veretlen, ezt megelőző négy bajnokiján győztes gyógyszergyári alakulat ugyan kétszer is vezetett, de Mainz a hajrában fordított, ezzel egymást követő ötödik hazai meccsén is begyűjtötte a három pontot, ami klubrekord. (MTI)

Bundesliga, 23. forduló:

Mainz-Bayer Leverkusen 3-2 (Martin 57., Boetius 84., Ingvartsen 88., ill. Schick 35., Alario 74.)