2 induló, 4 érem Nitrán

Kachikan Cup2015. október 10-én tartották a „Kachikan Cup 2015” elnevezésű nemzetközi karateversenyt a Szlovákiai Nitrán. A Gankaku Sportegyesületet 2 fő képviselte, akik 4 érmet – ebből 2 aranyérmet szereztek!

Krammer Krisztián (az Óbudai Harrer Pál Általános Iskola tanulója) kadet fiú küzdelem – 63 kg kategóriát remek teljesítménnyel megnyerte. Open kategóriában a döntőbe jutásért szlovák ellenfelétől kikapott, de a bronzmérkőzést óriási hajrával, magas technikai fölénnyel nyerte.

Krisz
Szabó Levente (a Bláthy Ottó Titusz Informatikai SZKI tanulója) junior fiú küzdelem – 68 kg kategóriában állhatott a dobogó legfelső fokára, majd Openben szintén szlovák ellenféltől kapott ki, de a 3. helyért rutinosan küzdött. Utolsó másodpercben egy vitathatatlan pontszerzéssel biztosította magának a bronzérmet, kivívva ezzel még a helyi közönség elismerését is!

Levi
A Gankaku Sportegyesület utánpótlás versenyzői, október 17-én szombaton mérik fel tudásukat, az Aquincum SE által szervezett: VIII. Óbuda Kupán. Ez egyben az utánpótlások felkészülő versenye, a december 6-án, a KERÉK Általános Iskolában megrendezésre kerülő III. Gankaku-Óbudai Kupára, az egyesület saját szervezésében.