Fernando Alonso elmondta, szerencsésnek érzi magat azért, mert nem sérült meg a Belga Nagydíj rajtjanal történt baleset soran.
A cikk folytatódik..! kattintson ide!
Megosztás:
A cikk folytatódik..! kattintson ide!
XLsport @ 2004-2026 @ Silver Team