Dzsudzsák nélkül nyert a Dinamo

image

Dzsudzsák Balázs a Lokomotív Moszkva elleni idegenbeli találkozón csak a kispadon kapott helyet, és nem is cserélte be edzője.

Rendkívül fontos három pontot szerzett a Dinamo Moszkva, és ezzel a győzelemmel versenyben tudott maradni a Bajnokok Ligája indulást érő pozícióért.
A mérkőzés végeredménye 2-0 lett. Az első találat az első félidő hajrájában született, amit Kokorin szerzett. A második játékrészben növelni tudta előnyét a vendég Dinamo a 88. percben, így bebiztosította magának a győzelmet. Dzsudzsák Balázs a mérkőzést a kispadon nézte végig, ugyanis edzője nem cserélte be. Ezzel a három ponttal ugyan maradt az 5. helyen a magyar játékos csapata, ám három pontra megközelítette a második CSZKA-t.