A Híd-OSC Újbuda – Szentes

Kovács Gábor

Az E. On férfibajnokság alapszakaszának utolsó fordulójában az A-Híd OSC a csoport hetedik helyezett Szentest fogadta a Nyéki Imre uszodában.

Drasko Brguljan

Drasko Brguljan A Híd-OSC-Metalcom Szentes

A hazaiaknál Gór-Nagy Miklós és Salamon Ferenc nem játszik.

Az első gólt a hazai csapat szerzte, Nagy Ádám passzából Nikics volt eredményes. A negyedik percben a szentesi Kiss ellen fújtak büntetőt, Kovács Gábor értékesítette, ezzel már 2-0-ra vezetett az OSC.  Nagy Ádám és Lukas Seman 4-0. Hátul jól működött a védelem, Bisztritsányi lehúzta a rolót,Seman kétszer szerzett labdát. A  Szentes első gólját öt méteresből Kiss Kristóf lőtte. Emberelőnyből Zalánki talál be a szentesi kapuba 5-1 az első negyed vége.

Zalánki Gergő

Zalánki Gergő A-Híd OSC-Metalcom Szentes

A folytatásban is taroltak az újbudaiak, Lukas Seman és Kovács Gábor 3-3, Drasko Brguljan, Juhász Zsolt és Szlobodan Nikics 2-2  találatig jutott. A szentesieknél Takács János kétszer volt eredményes.

Drasko Brguljan A-Híd OSC

Igazolódott a papírforma. Az OSC kedden a Bajnokok Ligájában az Olympiacos ellen száll vízbe.

A-Híd OSC Újbuda – Metalcom Szentes: 17-7 (5-1, 4-2, 3-1, 5-3)

Kovács G. 3, Lukas Seman 3, Juhász Zsolt 2, Drasko Brguljan 2, Slobodan Nikic 2, Bunschuch 1, Zalánki 1, Német 1, Szabó 1 , Nagy 1 ill. Takács 2, Werner, Kiss, Somogyi, Kókai, Van Mill