A Recco fölényesen nyerte az olasz rangadót

prorecco20161023

Ellentmondást nem tűrően győzött Vladimir Vujaszinovics csapata a Brescia ellen.

prorecco2017102101

Fotó: prorecco.it / archív

Rögtön az év elején már egy nagy meccsel tért vissza az olasz bajnokság, hiszen a Brescia és a Reccoval találkozott.

Nos, Di Fulvioék már a meccs elején tudasították a Bresciában, hogy nyerni jöttek. Az első negyedben 3-0 állt az eredményjelzőn, amit a félidőre 3-2-re módosítottak a hazaiak. A fordulás után viszont a Recco rákapcsolt és a záróakkordra már eldöntötte a meccset. A 7-3-as győzelmük azt is jelenti, hogy továbbra is 100%-osak a pontvadászatban.

Jó meccset játszottunk – így Valadimir Vujaszinovics a Recco edzője – de most két lábbal a földön kell marranunk, hiszen ez a találkozó az öt lehetséges megvívott meccsből csak az első volt az idei szezonban. Gratulálok a csapatomnak, nem volt egyszerű nyerni, a Brescia nagyon jól védekezett és nagyon erősnek bizonyult fizikálisan – fejezte be.

Alessandro Bovo a Brescia trénere: “Összeségében nagy iramú mérkőzést játszottunk. Jól védekeztünk, elől azonban sok hibát követtünk el és Tempesti nagyon jól védett.”