A Sabadell nyerte az európai Szuperkupát

2016szuperkupa01

Házidöntőt rendeztek a Szuperkupa címért, amit nagy izgalmak mellett a Sabadell nyert meg.

Harmadszor nyerte meg a Szuperkupát a Sabadell. A mérkőzésen a LEN Kupa győztese, a Mataró volt az ellenfele, így mondhatjuk, házidöntőt húzott be az együttes.

A mérkőzésen a félidőben 4-4 állt az eredményjelzőn majd elhúzott az Euroliga győztese, olyannyira, hogy már 10-8-ra is vezetett, a negyedik nyolc perc hajrájában Laura Lopez még visszahozta a reményeket, ám maradt az egy gól közte.

Győzelmével a Sabadell 2013 és 2014 után 2016-ban is elhódította a serleget.