A Szolnok kapitulált, a címvédő botlott, a Recco nagy győzelmet aratott

SzolnokSportmanagement01

A Tisza-partiak Olaszországban szenvedtek vereséget, az Olympiakosz a Hannover ellen X-elt, a Pro Recco nyerte az olasz rangadót.

Fotó: wpdworld.com

Zsivko Gocics együttese két góllal kikapott a Sport Management-től. A magyar együttes pedig jól kezdett, Angyal majd Zalánki volt eredményes, 2-0. Ezek után azonban a veronai alakulat hárommal válaszolt, így az etap végén már náluk volt az előny, 2-3.  A nagyszünetben is tartotta egygólos fórját az olasz gárda, majd a harmadik nyolc percben bár Alekszics duplájával vezetett a Szolnok, de a hazaiak egy Fondelli valamint egy Mirarchi góllal visszavették azt, 5-6. A záróetapban csak az olaszoknak termett babér, Alesiani beállította a 7-5-ös végeredményt.

Ami a további találkozókat illeti, min beszámoltunk róla, az Eger és a Fradi is győzött, még az olasz rangadót a Pro Recco nyerte, 9-8-ra a Brescia ellen. Érdekesség, hogy a BL címvédő Olympiakosz 9-9-es döntetlent játszott a Hannoverrel.

Bajnokok Ligája, a 2. forduló összes eredménye:

B-csoport:
BPM Sport Management-Szolnoki Dózsa 7-5 (3-2, 1-1, 2-2, 1-0)
Gólszerzők: Luongo 2, Damonte, Alesiani, Fondelli, Drasovics, Mirarchi, ill. Aleksics 2, Angyal, Zalánki, Jansik D.