Bajnokok Ligája: A Fradi legyőzte a Jug Dubrovnikot – Elődöntős a magyar csapat

Egyetlen góllal volt jobb a zöld-fehér együttes ellenfelénél.

A Bajnokok Ligája Final Eight első mérkőzésén a Fradi a negyeddöntőben a Jug Dubrovnikkal találkozott. Nos, a magyar csapat jól kezdett, hiszen Mitrovics, Mezei majd Younger révén 3-0-ra elhúzott. Az első negyedben megpróbált zárkózni a horvát együttes, de két gólig engedte csak a Fradi, így 5-3-at mutatott az eredményjelző. A második nyolc percben a hajrát megnyomta Varga Zsolt együttese, hiszen 6-4 után, már 8-4 is volt ide, hogy aztán a nagyszünetben 8-5 legyen. A fordulás után is nyerte a harmadik etapot a Fradi méghozzá 2-1-re. A záróetapban kellett izgulni, hiszen már 10-9-re is feljött a Jug, de végül az utolsó másodpercekben Varga Dénesnél pihent a labda.

Holnap 20.30-tól ugrik vízbe a Fradi a BArceloneta-Sport MAnagement mérkőzés győztese ellen.

Bajnokok Ligája, Final Eight:

Jug Dubrovnik – Ferencváros 9-10 (3-5, 2-3, 1-2, 3-0)
Gólszerzők.: L. Fatovics 4, Benics 1, Papanasztasziu 1, Loncsar 1,  Jokovics 1, X. Garcia 1 ill. Vámos Márton 2, Varga Dénes 2, S. Mitrovics 2, Kállay 1, Jaksics 1, Younger 1, Mezei 1,