Bajnokok Ligája: Biztos szolnoki-győzelem Hannoverben

andrijaprlainovicsszolnok02

A Tisza-partiak álmai tovább élnek.

Győznie kellett Zsivko Gocics együttesének, ha nem akart lemaradni az Olympiakosz mögött csoportjában.

Nos, hamar tudatosította német ellenfelében, hogy ma csak egy csapat nyerhet. Lazics és Kis góljával már kettő volt közte az első negyedben. A második nyolc percben Prlainovics duplájának köszönhetően már 6-2 állt az eredményjelzőn. A fordulás után feljött a Hannover és már csak kettő volt közte, de az utolsó nyolc percet közte hárommal kezdhette meg a magyar együttes. A záróetapban még egyet rátett a Szolnok előnyére, így 13-9 lett a vége.

Bajnokok Ligája, csoportkör, 9. forduló:

Waspo Hannover-Szolnoki Dózsa 9-13 (0-2, 2-4, 3-2, 4-5)
Gólszerzők.: Darko Brguljan 3, A. Radovics 3, Real 1, Giorgetti 1, Winkelhorst 1, ill. Prlainovics 6, Lazics 2, Bátori 2, V. Rasovics 2, Kis G. 1