Bajnokok Ligája: Döntetlennel kezdett az OSC Grúziában

Megkezdte az OSC az idei szezon. A csapat Grúziában ugrott vízbe a Bajnokok Ligája selejtezőjében. A csapat az első meccsen a Hannoverrel remizett úgy, hogy kétgólos hátrányról jött vissza az utolsó negyedben.

OSC_Ujbuda

Már 4-1-re is vezetett az OSC a Hannoverrel ellen a félidőben. A fordulás után jött Radovics és Bukowski, akik egy gólra hozták fel a német gárdát. Az utolsó negyedben Radovics már a második találatát szerezte és Schlotterbeck is betalált, ezzel 4-5 volt az állás. Német egyenlített, de a a hajrában Tóth Bence már a Hannoverhez ragadta a vezetést. A döntő bszót Bátori “mondta ki” így kialakítva a 6-6-os döntetlent. Holnap a Marseille lesz a magyar csapat ellenfele

Bajnokok Ligája, selejtező: (1. mérkőzés)

A-Híd OSC-Újbuda – Waspo Hannover 7 – 7 (0-0, 4-1, 0-2, 3-4)
Gólszerzők: Bátori 2, Német 1, Decker 1, Juhász 1, Gór-Nagy 1 ill. Schlotterbeck 2, Radovics 2, Bukowski 1, Tóth 1