Bajnokok Ligája: fájó vereséget szenvedett az OSC

A Marseille tréfálta meg az újbudai gárdát.

Fotó: MTI / archív

Az első negyedtől kezdve a Marseille irányított, olyannyira, hogy Vernoux, Crousillat és Csucskovics találataival 3-0-ra elhúzott. Innen sikerült a negyed végére kozmetikázni egyre, 2-3. A második nyolc percben már volt 5-2 is oda, aztán ez meg is maradt a nagyszünetre, 3-7.

A harmadik nyolc perc végén “végleg elment a hajó”, hiszen Prlainovics majd Spaic góljaival már 11-6 volt a Marseille-nek. A negyedik negyedben csak az eredmény számszerűsége volt a kérdés, végül 14-9-re győzött a francia csapat. Ezzel az OSC az idei első vereségét könyvelte el a BL-ben.

Bajnokok Ligája, 4. forduló:

B-csoport:

December 1., szerda:

OSC – Marseille 9-14 (2-3, 2-4, 2-4, 3-3)
Gólszerzők: Manhercz 3, Salamon 2, Tóth 1, Burián 1, Bunschuh 1, Sziládi 1 ill. Csucskovics 2, Spaics 2, Prlainovics 2, Vernoux 2, Vukicsevics 1, Kovacsevics 1, Bouet 1, Crousillat 1, Vernoux 1, Vanpeperstraete 1,

Steaua Bukarest – Jug Dubrovnik 8-10

Waspo Hannover – Crvena Zvezda

20.30 Pro Recco – Spandau Berlin

A csoport állása: 1. Pro Recco 9 pont, 1. Marseille 9 pont, 21 Jug Dubrovnik 9 pont, 4. OSC 7 pont,  , 5. Crvena Zvezda 3 pont, 6. Hannover 2 pont, 7. Spandau 1 pont, 8. Steaua Bukarest 0 pont

A-csoport:

November 30., kedd:

Ferencváros – Novi Beograd 11-10 (3-3, 4-3, 4-3, 0-1)
Gólszerzők: Ubovics 4, Vámos 3, Merkulov 2, Fekete 1, Vigvári 1 ill. S. Rasovics 2, Pijetlovics 2, Gogov 2, Perkovics 1, Vlachopulosz 1, S. Rasovics 1, Mandics 1

Jadran Split – Radnicki Kragujevác 9-8

Olympiakosz – Barceloneta 8-4

Tbiliszi – Brescia 11-19

A csoport állása: 1. Olympiakosz 10 pont, 1. Brescia 10 pont, 3. Barceloneta 6 pont, 3. Novi Belgrád 6 pont, 4. Jadran Split 6 pont, 3. Ferencváros 6 pont, 7. Radnicski 1 pont, 8. Dinamo Tbiliszi 0 pont