Bajnokok Ligája: győzött az Eger, az 5. helyért mehet

eger20180401

Jó védekezéssel a Spandaut négy góllal verte a hevesi klub.

Az Eger a tegnapi vereség után, ma a Spandauval találkozott, mely csapat az Olympiakosztól szenvedett 5-6-os vereséget.

Az első negyed jól kezdődött a magyar csapat számára, hiszen Kovács révén 1-0-ra vezetett az Eger. Ezek után azonban jött három német találat zsinórban, előbb Gielen majd Dedovics, a végén pedig Restovics lőtt egyet, 3-1. Az első negyed végén az Eger még zárkózott Hárai révén, 3-2. A második nyolc percben megfordította a hevesi együttes a meccset, hiszen 2-0-ra nyerte az etapot, Vlahopulosz majd Hárai volt eredményes, 4-3.

A fordulás után ismét jól védekezett az Eger, hiszen nem kapott gólt, ellenben lőtt egyet Kovács révén, aki egy fórt értékesített, 5-3. A záróakkordban Jungling felhozta egyre a Spandaut, de ekkor beindult az Eger. A hajrát 3-1-re hozta a magyar együttes, így 10-6-ra nyert és a Szolnok-Brescia meccs győztesével játszhat.

A Bajnokok Ligája 5-8. helyért:

Spandau 04 – ZF-Eger 6-10 (3-2, 0-2, 0-1, 3-5)
Gólszerzők.: Negrean 1, Dedovics 1, Gielen 1, Restovics 1, Jüngling 1, Saudadier 1, ill. Hárai 2, Kovács Gergő 2, Vlahopulosz 2, S. Rasovics 1, Angyal 1, Hosnyánszky 1, Bedő 1

A Bajnokok Ligája programja illetve eredményei:

A tegnapi program:

Június 7., csütörtök:

Jug Dubrovnik – Szolnoki Dózsa 9-8 (2-2, 2-2, 2-2, 3-2)
Gólszerzők: V. Rasovics 2, Garcia 2, Lozina 1, Loncar 1, Macan 1, Fatovics 1, Benics 1, ill. Bátori 3, Zalánki 3, Gocics 1, Alekszics 1

Olympiakosz – Spandau 04 6-5 (2-0, 1-1, 2-3, 1-1)
Gólszerzők.: Geniduniasz 3, Funtulisz 1, Argiropulosz 1, Gunasz 1 ill. Dedovics 2, M. Stamm 1, Jüngling 1, Küppers 1

ZF-Eger – Barceloneta 4-9 (1-2, 3-3, 0-2, 0-2)
Gólszerzők: Vlachopulosz 2, Hosnyánszky 1, S. Rasovics 1 ill. Munarriz 4, Granados 2, Vrlics 1, Perrone 1, Famera 1

Pro Recco-Brescia 8-8 (2-1, 2-0, 2-3, 2-4 – 4:2 – ötméteresekkel)
Gólszerzők.: Ivovics 4, Echenique, 2 F. Filipovics 2, Mandics 1, Molina 1, Bodegas 1, Figari 1, ill. Muslim 3, Rizzo 2, Nora 2, Bertoli 1, M. Janovics 1, N. Presciutti 1