Bajnokok Ligája: Hozta első meccsét a Fradi

vamosmartonftc01

A zöld-fehér csapat első találkozóját kipipálta Franciaországban.

A Fradi a BL első selejtező körének első meccsén a horvát Jadran Splitet intézete el. A mérkőzésen az első negyed után, ami 2-2 hozott a második nyolc percben remekelt a magyar együttes és 7-1-re megnyerte. A találkozó végig növelte a zöld-fehér együttes a különbséget és végül 17-7-re győzött.

Holnap az Alphen ellen ugrik vízbe Varga Zsolt együttese.

Férfi Bajnokok Ligája:

FTC-Telekom–Jadran Split 17-7 (2-2, 7-1, 5-2, 3-2)
Gólszerzők: Jaksics 4, Kállay 3, Mitrovics 2, Varga 2, Vámos 2, Sedlmayer 2, Nikics 1, Younger 1 ill. Zovics 3, Setka 2, Butics 1, Delics 1