Bajnokok Ligája: hullámvasút után, ismét X-elt a Fradi

Az első és az utolsó negyedben nagyot ment a Fradi, de végül pontosztozkodás lett a mérkőzés vége.

Fotó: MTI

A Fradi jól kezdte az Olympikosz elleni meccset, hiszen 3-1-re is vezetett. A második nyolc perc azonban a görögöké volt, hiszen 3-0-ra nyerte ezt az etapot a vendég gárda. A fordulás után, Buslje már 6-3-ra módosította az állást, majd Merkulov jóvoltából 6-4 volt oda a záróakkord előtt. A negyedik negyedben a lefordulásoknak és Vámos parádénak köszönhetően már egál volt az eredmény. Sőt, Fekete parádésan centerezett, de jött Genudiasz és beállította a 9-9-es végeredményt.

Bajnokok Ligája, 3. játéknap:

A-csoport:

FTC Telekom Waterpolo-Olympiakosz Pireusz 9-9 (3-1, 0-3, 1-2, 5-3)
Gólszerzők: Vámos 3, Varga Dénes 2, Merkulov 2, Pohl 1, Fekete G. 1, illetve Geniduniasz 3, Murikisz 2, Funtulisz 1, Filipovics 1, Buslje, Krisztophanisz 1