Bajnokok Ligája: Ismét döntetlenezett az OSC

A második meccsén is döntetlent ért el a OSC, ezúttal a Marseille együttesével remizett a Vincze-csapat. Holnap a házigazda ellen győzni kell a továbbjutáshoz.

Salamon két gólt is lőtt az első negyedben (Fotó: OSC/Balogh Máté

(Fotó: OSC/Balogh Máté)

Tegnap a Hannover ellen, még ma a Marseille ellen ikszelt az OSC.

Az első negyedben egyik csapat sem tudott elhúzni a másiktól, hiszen gólra, gól jött.  A második nyolc perc hajrájában 4-4 után kétgólos hátránnyal fordulhattak Bátoriék, miután  Thibaud és Cannone találataira nem jött válasz.

A harmadik negyed szorosabb alakult, Kovács, Juhász találatával és Hegedüs duplájával már vezetett a magyar együttes. A záróakkordban azonban megint futnia kellett az eredmény után, végül Hegedüs döntetlenre mentette a meccset.

Holnap a házigazda, Tbiliszi ellen győzni kell a továbbjutásért.

Marseille (francia)–A-Híd-OSC-Újbuda 10–10 (3–3, 3–1, 3–4, 1–2)
Gólszerzők: Crousillat 3,  Simon 3, Olivon 2, Cannone 1, Camarasa 1, ill. Hegedüs 3, Bátori 2, Decker Á. 1, Salamon 1, Graham 1 Juhász 1, Graham 1.