Bajnokok Ligája: küzdött, de kikapott az OSC

osc2016100101

Nem sikerült az újbudaiak athéni kirándulása, hiszen az OSC egy gólszegény meccsen az Olympiakosztól szenvedett  vereséget a BL-ben.

(Fotó: Balogh Máté)

Az ötödik fordulót az OSC nyitotta a BL-ben. Vincze Balázs együttese Athénba látogatott a tavaly második helyen végzett csapathoz.

A mérkőzésen a harmadik negyedben Pontikeasz révén már kettő volt közte, 4-2. Ezek a hajrában sikerült háromgólosra növelnie a hellén együttesnek a különbséget. Sőt, Genidunisz révén már négy volt közte, 7-3. A záróakkordban Nikics akciózott, de ez csak a szépségtapaszhoz volt elegendő.

Ami a további magyar mérkőzéseket illeti, a Szolnok a Spandauval, míg az Eger a Barcelonetával játszik holnap.

Bajnokok Ligája, férfiak, A-csoport, 5. forduló:
Olympiakosz Pireusz–A-Híd-OSC-Újbuda 7–4 (1–1, 2–1, 4–1, 0–1)
Gólszerzők: Milonakisz 2, Funtulisz 2, Geniduniasz 1, Buslje 1, Pontekiasz 1, ill. Bátori 2, Seman 1, Nikics 1