Bajnokok Ligája: nagy meccsen X-elt a Szolnok

Szolnok, 2018. október 17.
MTI/Mészáros János

A BL címvédő az utolsó másodpercekben egalizált.

Szolnok, 2018. október 17. A Szolnoki Zalánki Gergõ (b) és Andelo Setka, a horvát csapat játékosa a férfi vízilabda Bajnokok Ligája B csoportjában játszott Szolnoki Dózsa- Jadran Split mérkõzésen a szolnoki Vízilabda Arénában 2018. október 17-én. Szolnoki Dózsa-Jadran Split 10-9. MTI/Mészáros János

(MTI/Mészáros János)

A mérkőzésen Teleki kezdte meg a gólgyártást, de az előnyt pár perc múlva Genidounias kiegyenlítette. Az első negyedben még egy-egy találatot láthatott a nagyérdemű. A második etapban ugyanez volt a forgatókönyv, hiszen ebben a negyedben is 2-2-re végeztek a csapatok. A fordulás után, Obradovics juttatta előnyhöz a görögöket, majd Rasovics pofozta be az ötödik szolnoki gólt. Az utolsó nyolc percben is akadtak izgalmak, hiszen Zalánki duplájával már megfordította a Szolnok a meccset, de Gunas két másodperccel a vége előtt lőtt egy sistergőset, 9-9.

Bajnokok Ligája, 5. forduló:

Szolnoki Dózsa-Olympiakosz Pireusz 9-9 (2-2, 2-2, 1-1, 4-4)
Gólszerzők.: Zalánki 2, Prlainovics, 2, Bátori 1, Kis G. 1, Alekszics 1, V. Rasovics 1, Teleki 1 ill. Geniduniasz 3, Obradovics 2, Funtulisz 2, Gunasz 1, Murikisz 1