Bajnokok Ligája: Nem bírt egymással az Eger és az Olympiakosz

DSCN9798

Döntetlennel kezdte meg az Eger a Bajnokok Ligája küzdelmeit. A hevesi alakulat otthon X-elt az Olympiakkosszal egy fordulatos találkozón.

DSCN9798

A szinte a komplett vb bronzérmes görög válogatott látogatott el Egerbe, hogy megküzdjön a hevesi alakulattal.

A mérkőzés elején nagy volt a harc, jól mutatja ezt, hogy az első gólra hosszú perceket kellett várni. Vapenszki lövése lepte meg Pavicsot, 1-0. Az utolsó másodpercekben Funtulisz nem kegyelmezett és 1-1-re módosította az állást. A második nyolc percben átvette a görög együttest az irányítást. Funtulisz és Kolomvosz révén már 3-1 volt oda. A nagyszünetben is maradt a kétgólos hátrány, 4-2.

A harmadik negyedben sokáig úgy nézett ki marad a közte kettő, de Csuk révén és Vapenszki hatalmas bombájával 5-5 volt az eredmény. Az utolsó nyolc percben Hárai csavart egy parádésat, de az Olympiakosz nem adta könnyen magát, kétszer is, sőt háromszor is egyenlített. Az utolsó másodpercekben Malllarach beállította a 8-8-as végeredményt.

Dabrowski Norbert: Ha valaki azt mondta volna a második negyed végén, hogy döntetlen lesz, akkor azt mondom, hogy jól van. Sajnálom a mérkőzés végét. Hogy mennyire volt kiélezett: Azt hiszem, a nézők jól szórakoztak. Hárai Balázs egyéni teljesítményei nélkül és Mitrovics védései nélkül nem lettünk volna itt. Úgy gondolom mindegyik meccs ilyen lesz.

A mérkőzésről szöveges élőnk:

Vége a mérkőzésnek 8-8 lett

– Mallarach góljával egyenlít az Olympiakosz 8-8 (tíz másodperc van vissza)

– Az eger vezetheti az első támadást, de nincs gól

– a komplett görög válogatott és régi jó ismerősünk, Joszip Pavics, akivel pár hónapja készítettünk egy interjút akkor még a horvát Mladostban játszott és egy amerikai légóis az Eger ellenfele

– a vízben a srácok

– a csapatok bemutatása zajlik Egerben

– A Herceg Novi – Rijeka meccs már elkezdődött, az első félidő után 5-4-re vezet a Primorje.

– A Partizán-Szolnok (20.00), az OSC- Jug meccs 20.15-kor kezdődik.