Bajnokok Ligája: súlyos vereségbe futott bele a Fradi

Nagy pofont kapott a Fradi.

Fotó: fradi.hu / archív

Már az első negyedben 7-3-ra vezetett a Barceloneta a Varga Dénest nélkülöző Fradi ellen. A második nyolc percben ahelyett, hogy közelebb jött volna a zöld-fehér gárda még távolabb került spanyol ellenfelétől, hiszen a nagyszünetben már 12-5 volt az eredmény.

A harmadik negyedben végképp eldőlt, hogy ma nem terem sok babér a Fradinak. Az utolsó etapban már csak az eredmény számszerűsége volt a kérdés, végül 17-7 lett a vége.

A vereséggel a Fradi csak az 5. helyen tanyázik csoportjában.

Férfi Bajnokok Ligája:

A-csoport, 10. játéknap:
FTC-Telekom Waterpolo-Zodiac CNA Barceloneta 7-17 (3-7, 2-5, 1-3, 1-2)
Gólszerzők: Vámos 2, Jansik 2, Nyíri 1, Merkulov 1, Fekete 1 ill. Granados 5, Munarriz 3, Larumbe 3, De Toro 1, Perrone 1, Biel Lara 1