BENU Kupa: Az Egyesült Államok is kipipálva

magyarvilagligafina03

Kétgólos győzelmet arattunk az Egyesült Államok ellen.

Az első napi sikere után, mikor Románáiát verte a válogatott, most az Egyesült Államok következett.

Nem jól kezdtünk, hiszen Irving kétszer is pontosan célzott, így 2-0-ra elhúztak az amerikaiak. Ezek után Kovács középről lőtt a hálóba, majd ismét Irving villant, 3-1. A negyed végére azonban sikerült utolérni ellenfelünket, Erdélyi majd Vámos tüzelt pontosan, 3-3. A második nyolc percben 4-4 után, Zalánki úszott meg és ejtett egyet, így először vezettünk a meccsen. A nagyszünetben azonban 6-6 állt az eredményjelzőn.

A fordulás után Bowen akciózott egyet, majd Bátori a szélről lőtt egy okos gólt. A záróakkordban Jansik Dávid találatának tapsolhatott a közönség, majd a hajrában Nagy Viktor mutatta be a meccs védést. A végén még támadhattak az egyenlítésért az amik, de egy kontra után Jansik Dávid beállította a 9-7-es végeredményt.

Holnap az ausztrálokkal meccselünk a tornagyőzelmért.