BL: Először vesztett pontokat az OSC

Először vesztett pontokat az OSC a férfi vízilabda Bajnokok Ligájában: Varga Dániel együttese a harmadik fordulóban, szombaton 12-12-es döntetlent játszott a Waspo Hannover vendégeként.Fotó: MTI / archív

Az OSC – amely a nyitókörben a Steaua Bucuresti csapatát győzte le, majd a második fordulóban a szerb Crvena Zvezda vendégeként diadalmaskodott – a gyengécske első negyedet követően magasabb fokozatra kapcsolt és a záró nyolc percre már magabiztos vezetéssel fordult rá, a hazaiak azonban hatalmas hajrával végül döntetlenre mentették az összecsapást.

Ebben a csoportban még a címvédő olasz Pro Recco, a német Spandau Berlin, a horvát Jug Dubrovnik és a francia CN Marseille szerepel.

Az OSC a negyedik fordulóban, december 1-jén a marseille-i csapatot látja vendégül.

A két nyolccsapatos csoportból az első négy helyezett jut a sorozat belgrádi nyolcas döntőjébe, ugyanakkor a házigazda, a Ferencvárossal azonos csoportban szereplő Novi Beograd helye garantált a végjátékban.

Bajnokok Ligája, csoportkör, 3. forduló, B csoport:
Waspo Hannover (német)-Genesys OSC Újbuda 12-12 (4-2, 2-6, 1-1, 5-3)
a magyar csapat gólszerzői: Burián, Vigvári Vi. 3-3, Manhercz 2, Salamon, Tóth M., Várnai, Csacsovszky 1-1