Büntetőből egyenlített és öngóllal nyert a Milan

Az elefántcsontparti válogatott középpályás higgadtan gólra váltotta a büntetőt.

A Milan a meccs hajrájában Franck Kessié góljának köszönhetően egyenlített a Verona ellen. A 74. percben Samu Castillejóval szemben szabálytalankodtak a tizenhatoson belül és a játékvezető a büntetőpontra mutatott, majd videózás után megerősítették az ítéletet.

A tizenegyeshez Franck Kessié állt oda, aki legutóbb hibázott a Lazio elleni rangadón. A 24 éves középpályás ezúttal gólra váltotta a lehetőséget és higgadtan a bal alsó sarokba gurított Montipo kapus mozgásával ellentétes irányba. Kessiének ez volt az első találata az idei szezonban.

Két perccel a tizenegyes értékesítését követően megszerezte a vezetést a Milan. Castillejo beadásába Günter ért bele rosszul és a saját kapujába juttatta a labdát, így a végeredmény 3-2 lett a Rossoneri javára.