Chitalada Muay Thai Gála: Tampere

Izgalmas kemény küzdelmeket hoztak a magyar érdekeltségű mérkőzések ezen az estén.

5×2 percben Antti Nuutinen WPMF és Bangla Stadion Bajnok csapott össze Busai Gergely Magyar Bajnokkal, 81 kg-ban. Kiegyenlített mérkőzésen Gergely kéztechnikájával és combrúgásaival dolgozott míg a finn bajnok lábbal és térddel tudott pontokat gyűjteni. Rendkívül kiegyenlített mérkőzésen a hazai versenyző kezét emelték a magasba.
Gergelynek ez volt az első nemzetközi mérkőzése.

Petchaek CHANEL 7 Bajnok és Rajadamnern Bajnok és Vörös Roland kétszeres EBF Európa Bajnok mérkőzése. Az est főmérkőzésén 5×3 percben 67 kg-ban. Az első menet kiegyenlített küzdelmet hozott , Petchaek kontra rúgás és ütés kombinációit Roland szépen védte, és eredményes rúgásokat és ütéseket helyezett el a thai bajnok fején és testén. A második menetben erősödött a mérkőzés irama, Roland támadásai veszélyesek voltak. Sajnos Petchaek egy könyökütéssel belépve eldöntötte a mérkőzést, mert Roland homloka felrepedt. A sebet a helyi korházban 16 öltéssel varrták össze. Roland így képtelen volt folytatni a küzdelmet. Más sérülést nem szerzett a magyar versenyző, ez a fejsérülés valószínűleg 1 hónapon belül begyógyul és Roland újra a ringbe léphet.