CSI**,CSIU25, CSIYH Bábolna – aug. 05-07. Második nap

A mai nap borzasztóan izgalmasra sikerült. Század másodpercek döntöttek az első helyről 3 versenyszámban is, a Nagykör győzelem  pedig az utolsó induló kezébe került.

A nap a 120 cm-es egyszeri összevetéssel rendezett Kiskör versenyszámmal kezdődött. Népes mezőny gyűlt össze az alappálya teljesítése után, az 56 indulóból  26 lovas jutott be az összevetésbe.Óriási küzdelem zajlott az első helyért, mit végül egy kiváló lovas páros nyert meg, egy magyar lovashölgy, Debreczeni Éva  Kerítővel, 32,33mp időeredménnyel. 2. helyezett Fazekas Isván- Elise, mindössze öt századdal lecsúszva, 32,38 másodperccel. 3. Markó Sándor- Mont Blanc, 33,42 másodperces időeredménnyel.

13956823 10208986841766069 1042044108 n

Úgy néz ki tegnap csak bemelegített a mai Fiatal Lovak versenyszámának győztes párosa, a tegnapi második helyezett Horváth Balázs PM Chaccera- val. Szoros versenyben, de megelőzték a pénteki győzteseket, Michal Zak és Full Swing BH 17 századdal csúsztak le a képzeletbeli dobogó legfelső fokáról. 3. helyen zárt ifj. Gombos László Golgotával.

13957537 10208986842126078 1071841900 n

A Középkör  egy „vadász” versenyszám volt.

Krucsó Szabolcs Leon G- vel győzött 62,31 másodperccel. 2. Szentirmai Péter- Express 62,79 másodperccel, 3. Horváth Balázs- PM La Conta Z. Időeredményük 63,00mp.

13956883 10208986847126203 561608425 n

Az U25 kategóriában Vindeczker Alexandra megismételte tegnapi győzelmét, Quipara Z nevű lovával. 2. Takács Andrea- Gésa, 3. Andirkó Benjamin-Aranykapu Diatano.

13933202 10208986847926223 772605572 n

A nap legnagyobb versenyszáma 41 indulóval zajlott. A hiba- idős Nagykört elsőségéért folyó harcot utolsó indulóként Horváth Balázs PM Diana nevű lovával döntötte el, megelőzve az ifj. Gombos László- Admirális párosát. 3. helyezett Fajka Dávid- Leonardo H.