Edzőmeccsek: A Vidi mesterhármassal nyert, a DAC-ETO 3-3-on csak magyar gólok születtek – eredmények, videó

MOL Fehérvár-Budafok (NB II) 3-1 (Kastrati 5., 10. – 11-esből, 62., ill. Oláh 67.)

MOL Fehérvár: Kovács – Bese, Sabanov, Heister – Schön, Makarenko, Pinto, Dárdai, Hangya – Kastrati, Szendrei

Budafok: Gundel-Takács B. – Csonka A., Romic D., Jagodics M. (C), Horváth O. – Adorján K., Oláh B. – Varga D., Németh M., Kovács D. – Tischler P.

A MOL Fehérvár Kastrati mesterhármasával 3-1-re verte a másodosztályú Budafokot. A Vidi játékosa előbb egy felső sarokba lőtt labdával, majd 11-esből, végül pedig közelről talált az ellenfél kapujába. A Budafok Oláh szöglet utáni fejesével szépített.

Mezőkövesd-Kazincbarcika (NB II) 4-3 (Cseri 38., Drazic 48., Selmani 112. – 11-esből, Bobál 115.), illetve Székely 30., Laczkó 66., Ádám 99. – 11-esből)

Mezőkövesd Zsóry FC I. félidő: Piscitelli (Tordai, 40.) – Pillár, Lukic, Bobál D., Vajda, Karnitski, Qaka, Cseri, Molnár, Besirovic, Drazic.

Mezőkövesd Zsóry FC II. félidő: Tordai (Ryabenko, 80.) – Juhász Á., Schmiedl, Bobál D. (Dankó, 93.), Nagy G., Qaka (Brtan, 76.), Lakvekheliani, Babunski, Molnár (Rabatin, 72.), Bobál G., Selmani.

A Kövesd már Kuttor Attila vezetésével nyert gólgazdag mérkőzést az NB II-es Kazincbarcika ellen. A kétszer 60 perces találkozón az NB I-es együttes góljait Cseri, Drazic, Selmani és Bobál G. szerezte. A hétgólos meccsen három találat is 11-esből született.

KTE-Cegléd (NB III) 4-0 (Banó-Szabó 25., Tóth B. 28., Djuranovic (2))

KTE: Varga B. – Katona M., Szabó A., Belényesi, Szalai, Zeke – Vágó, Nagy K., Banó-Szabó – Tóth B., Szuhodovszki

A Kecskemét magabiztosan győzte le a harmadosztályú Ceglédet, a lila-fehérek részéről Djuranovic kétszer, míg Banó-Szabó és Tóth Barna egyszer-egyszer talált be.

DAC (szlovák I.)-ETO FC Győr (NB II) 3-3 (Szánthó 12., Kalmár 18., 45., ill. Borsos 23, Fodor 61., Kovács K. 68.)

DAC: Veszelinov (46. Petráš) – Pinto (69. Kachút), Szolgai B. (69. Leginus), Brunetti, Andzouana – Dimun, Nagy (46. Bahi), Kalmár (79. Beran) – Szánthó (55. Moumou), Balogh, Gavrić

ETO FC Győr: Fadgyas (46. Ruisz) – Kiss Balázs (46. Kovács K.), Papp (46. Szujó), Fodor, Vincze, Bencze (73. Lacza) – Kovács I. (63. Kiss M.), Toma (63. Vingler), Vitális (46. Kiss Bence) – Borsos (73. Bacsa), Babati (63. Óvári)

A DAC és az ETO hatgólos döntetlent játszott egymással, a találkozó különlegessége volt, hogy nemcsak a győriek összes találatát, hanem a dunaszerdahelyiekét is magyar játékosok szerezték. A DAC-ból kiemelkedett Kalmár Zsolt, aki két gólja mellett egy gólpasszt is adott.