Egy negyedig tudta tartani magát a KSI, utána jött az OSC-henger

osc2016100101

A KSI az első negyedben még vezetett is az OSC ellen, ám után erőt demonstrált az újbudai csapat.

Az első negyed után simázta a KSI elleni meccset az OSC (Fotó: Balogh Máté/archív)

Továbbra is várnia kell a KSI-nek első pontjaira az OB I idei szezonjában, pedig jól kezdték az OSC elleni mérkőzést.

A sportiskolások a találkozó elején 1-2 után megfordították a meccset. Tóth Bence duplájával már egy góllal a hazai csapat ment az első menet után. Ezek után jött egy 1-5-ös etap. Zalánki, Nikics, Kovács, Juhász és Gór-Nagy találataira csak egy érkezett a túloldalon, így a nagyszünet 7-4 állt az eredményjelzőn a vendégek javára. A folytatásban tovább tudta növelni Vincze Balázs csapata különbséget és a vége 17-4-es vendég siker lett.

A férfi Ob I., 10. fordulójának nyitányán (A-csoport):

KSI SE – A-HÍD OSC Újbuda 4-17 (3-2, 1-5, 0-5, 0-5)
Gólszerzők: Tóth 2, Kardos 1, Teleki 1 ill. Zalánki 4, Nikics 3, Hegedűs 2, Kovács 2, Juhász 2, Szabó 1, Salamon 1, Nagy 1, Gór Nagy 1

Gól/Büntetődobás: 0/0 ill. 0/0
Gól/Emberelőnyből: 1/2 ill. 2/4