Euro Kupa: a BVSC-nek nem sikerült a bravúr

2016BVSC-Szeged 5. hely02

A vasutas együttes a Veróna elleni visszavágón is kikapott, de Märcz Tamás csapata emelt fővel utazhat haza.

2016BVSC-Szeged 5. hely02A BVSC az Euro Kupa negyeddöntő első meccsén egy góllal maradt alúl a Verona ellen, így joggal bizakodott a visszavágó előtt a magyar együttes.

A mérkőzés első negyedében már kétgólos hátrányban volt a BVSC, ami a nagyszünetig ötgólosra hízott. A fordulás után nem nőtt, és nem is csökkent az olasz együttes fórja, így a végig maradt ez a verónai előny, és végül 11-6-ra győzött a hazai együttes.

A BVSC kettős vereséggel búcsúzott az Euro Kupától, de semmi szégyenkeznivalója nincs az együttesnek.

Euro Kupa, negyeddöntő, visszavágók:

SM Verona (olasz)–BVSC-Zugló 11–6 (3–1, 5–2, 1–1, 2–2) (továbbjutott a Verona 25–19-es összesítéssel)
Gólszerzők: Razzi 3, Blary 2, Petkovic 2, Gallo, Gitto, Luongo, Mirarchi, ill. Csapó 2, Török 2, Czigány, Létay