Férfi Ob I., 4. forduló: Erőnyerő volt az Eger a Kaposvár ellen

A férfi Ob I, 4. fordulójából előrehozott meccsen az Eger könnyedén győzött a Kaposvár ellen. A mérkőzésen hamar tudatosította a hevesi alakulat, hogy ma csak ők nyerhetnek…

Eger02 2014-2015

Mint arról beszámoltunk, amíg nincs befedve a kaposvári uszoda eltérő időpontban játssza a meeccseit a somogyi alakulat, így kerülhetett sor az Eger elleni összecsapásra a 4. körből.

Az Eger a mérkőzés előttig hibátlan mérleggel állt a B-jelű nyolcasban, még a Kaposvár egy ponttal szerénykedett. A BVSC-vel X-eltek Szécsi Zoliék, valamint az újonc, Miskolc együttesétől kaptak ki.

A mérkőzésen az első negyedtől kezdve az Eger dominált, előbb három gólra elhúzott, majd ezt még hárommal megfejelte a félidőre. A továbbiakban sem változott semmi, a hevesiek folyamatosan növelték előnyket, a vége 18-5 lett. A mérkőzés legjobbja Hárai volt a maga négy góljával.

Az Eger szerdán a Szegedet fogadja, még a Kaposvár a Szolnokra látogat.

Férfi Ob I., 4. forduló, előrehozott mérkőzés:

Kaposvár – ZF-Eger 5-18 (2-5, 1-4, 1-3, 1-6)
Gólszerzők: Parezanovics 3, Vindisch 1, Juhász-Szelwi 1 ill. Hárai 4, Szivós 3, Erdélyi 2, Vapenski 2, Csucskovics 2, Lőrincz 1, Csuk 1, Mata 1, Bedő, Biros B. 1