Férfi OB I: A Fradi legyőzte a Szolnokot a szuperrangadón

Idegenben nyert a címvédő.

Fotó: fradi.hu / archív

Az első negyedben jól tartotta magát a Szolnok, hiszen Pijetlovics góljával már 3-2-re vezettek. A második nyolc percben beindult a Fradi. 5-2-re nyerte ezt a negyedet a zöldsapkás csapat. Vigvári Vendel találatával már 7-5-re ment a vendég gárda. A fordulás után nagyon összeállt a Fradi védelme, nem sikerült a hazaiaknak gólt szerezni, cserébe hármat kaptak, így már 10-5 volt a Fradinak. Az utolsó negyedben eggyel közelebb tudott jönni a Szolnok, így 11-7-re győzött a címvédő.

Érdekesség, hogy a Szolnoknak ez az első veresége az idei szezonban.

Férfi Ob I., 29. forduló:

Szolnoki Dózsa-FTC-Telekom 7-11 (3-2, 2-5, 0-3, 2-1)
Gólszerzők: Pijetlovic 2, Angyal 1, Kovács 1, Nagy 1, Szeghalmi 1, Filipovic 1 ill. Jaksic 4, Zalánki 2, Varga Dénes 2, Jansik Szilárd 1, Vámos 1, Vigvári Vendel 1

UVSE Hunguest Hotels-Kaposvári VK 9-9 (4-1, 2-3, 0-3, 3-2)
Gólszerzők: Belényesi 2, Molnár 2, Bencz 1, Szentesi 1, Kardos A. 1, Vámosi 1, Vigvári Vince 1 ill. Vindisch 2, Berta 1, Dobos 1, Juhász-Szelei 1, Kovács 1, Mijic 1, Langiewicz Kacper 1, Jajcinovic 1

Szentes – Miskolc 9-14 (2-4, 4-4, 1-5, 2-1)
Gólszerzők: Garancsy 2, Lajkó 2, Pellei Frank 1, Somogyi 1, Fülöp 1, Vörös 1, Pellei Kristóf 1 ill. Biros 5, Fried 4, Magyar 3, Hornyák 1, Vismeg Zsombor 1

PVSK Mecsek Füszért-SZVE 9-7 (0-1, 3-1, 2-2, 4-3)
Gólszerzők: Rakonjac 2, Kolozsi 1, Csorba 1, Lihotzky 1, Gál 1, Tóth Gili 1, Reisz 1, Kókai 1 ill. Boros 3, Kiss 1, Sánta 1, Palotás 1, Kürti 1

Honvéd-KSI SE 17-8 (5-1, 3-3, 4-4, 5-0)
Gólszerzők: Hosnyánszky 4, Manhercz Ádám 3, Decker Ádám 2, Fejős 2, Molnár 2, Kiss 1, Ekler Bendegúz 1, Tapasztó 1, Fekete 1 ill. Hajdu 2, Nagy 2, Szalai 2, Pető 1, Csapó Ádám 1

DVSE-A-Híd VasasPlaket 1-19 (0-5, 0-4, 1-3, 0-7)
Gólszerzők: Stefanidesz 1 ill. Bátori 3, Bedő 3, Szatmári 3, Bóbis 3, Brguljan 3, Randelovic 3, Simon 1

Tigra-ZF-Eger – OSC 11-16 (3-4, 4-4, 2-5, 2-3)
Gólszerzők: Kovács 3, Lőrincz 2, Baksa 2, Murisic 2, Telegdy 1, Török 1 ill. Manhercz Krisztián 6, Burián 3, Salamon 2, Csacsovszky Erik 1, Erdélyi 1, Várnai 1, Tóth 1, Dala 1

Tatabánya-BVSC Zugló 4-18 (1-6, 0-3, 2-5, 1-4)
Gólszerzők: Szőke Benedek 1, Keresztúri 1, Korbán 1, Mladoniczky 1 ill. Pásztor 5, Gyárfás T. 4, Nagy M. 2, Kovács P. 1, Mészáros Cs. 1, Csapó 1, Czigány 1, Irmes P. 1, Sugár 1, Mészáros M. 1