Férfi Ob I: a Honvéd ráijesztett a Szolnokra

szolnok partizan1

Érett a meglepetés a Szolnok-Honvéd mérkőzésen, ám időben rákapcsolt a címvédő.

A felsőház küzdelmei több mint egy hónap után újra folytatódtak. A Szolnok-Honvéd meccs nyitotta a középszakaszban a hetedik fordulót, ahol nem várt izgalmak történtek.

A Tisza-partiak ezúttal Nagy Viktor, Varga Dénes és Varga Dániel nélkül ugrottak medencébe, Cseh Sándor pihenőt adott nekik. Az első negyedet 3-1-re nyert a hazai alakulat, ám a második nyolc percben feljött a Honvéd. Simon Adrián és Kiss Gergely góljaira nem érkezett válasz. A Szolnok világ-, és Európa-bajnok szerb játékosai sem találtak be, így 3-3 volt a nagyszünetben az állás. A fordulás után is a vendégek akarata érvényesült, 3-5 is volt az eredmény, mikor Cseh Sándor időt kért. A “fejmosás” használt, hiszen 3-0-ás etapot produkált a címvédő, így a záróakkord előtt 6-5 volt az eredmény. Az utolsó nyolc percet ellentmondást nem tűrően hozta a Szolnok, 4-1-es etapot produkáltak, így végül simán nyerték a találkozót, 10-6-ra.

Férfi OB I., középszakasz, felsőház 7. forduló:

Szolnoki Dózsa-Közgép – Racionet Honvéd 10-6 (3-1, 0-2, 3-2, 4-1)
Gólszerzők: Mitrovics 2, Gocics 2, Madaras 1, Kis 1, Vámos 1, Hangay 1, Fülöp 1, Jansik 1 ill. Simon A. 2, Kiss B. 1, Kiss G. 1, Illés 1, Kovács 1