Férfi Ob I: a Szolnok a Fradit is bedarálta

Rangadónak indult, sima Szolnoki-siker lett a vége.

andrijaprlainovicsszolnok02

Formában a Szolnok (Fotó: Szolnoki VSC /facebook/archív)

A férfi Ob I középszakaszának második fordulójában a Szolnok a Fradival találkozott az egyik rangadón.

A  mérkőzésen bekezdett a Szolnok, Varga Dénes nyitotta a gólok sorát és Crousillat zárta az első negyedben, közte még kettő hazai érkezett, így már 4-0-ra vezett a Tisza-parti együttes a Fradi ellen. A második negyedben sem hagyott alább a hazai roham. Varga Dénes ismét kétszer rezgette meg a zöld-fehérek hálóját, ezután még Vámos és Prlainovics is ered,ényes volt, 7-0.

A fordulás után 10-0-ra is ment a Szolnok, mikor a negyed vége előtt nyolc másodperccel Varga dániel értékesített egy büntetőt. A záróakkordban már csak az eredmény számszerűsége volt a kérdés, végül 14-2-re győzött a Szolnok.

Férfi Ob I., felsőház, 2. forduló: (február 25., szombat):

Szolnoki VSC-FTC-PQS Waterpolo 14-2 (4-0, 3-0, 3-1, 4-1)
Gólszerzők: Varga Dénes 5, Aleksics 2, Prlainovics 2, Crousillat 2, Vámos 1, Fülöp 1, Younger 1 ill. Dőry 1, Varga Dániel 1