Férfi Ob I: az Eger elvitte a 3 pontot a Szőnyi útról

zf-eger201601

A férfi Ob I, 3. fordulójának nyitányán a hevesi alakulat négygólos győzelmet aratott a BVSC otthonában.

A BVSC egy győzelemmel, míg az Eger egy győzelemmel és egy vereséggel állt a B-csoportban a mérkőzés előtt. A hevesi alakulatban Hárai Balázs és Milos Csuk továbbra is hiányzott.

A találkozón jól kezdett az Eger, Bedő adta meg az alaphangot, hiszen két centergóljával valamint Vapenski találatával már 3-0-ra ment. A hajrában Várnai szépített, 3-1. A második nyolc percben 4-1-nél elkezdett zárkózni a hazai csapat. Török duplájával már egy gól volt csak közte. Sőt, előnyben támadhatott a BVSC, de Pásztor lövése nem ment be. A folytatásban jöttek az egri gólok Kovács majd Erdélyi találataival már három volt a vendég előny a félidőben.

A fordulás után többször is négy góllal vezetett az Eger. A hajrára kanyarodva Angyal tuszkolt be egy labdát, így már 9-4 is volt a kéksapkások fórja. Az utolsó másodpercekben Csapó értékesített egy előnyt, így 5-9-re módosítva az állást. A záróakkordban nem sikerült közelebb kerülnie a BVSC-nek ellenfeléhez, így 11-7-re győzött a vendég alakulat.

Férfi Ob I., 3. forduló, nyitótalálkozó:

BVSC – Zugló – ZF-Eger 7-11  (1-3, 2-3, 2-3, 2-2)
Gólszerzők: Török 2, Csapó 2, Várnai 1, Kovács P. 1, Pásztor 1 ill. Decker 2, Erdélyi 2, Angyal 1, Csucskovics 1, Hosnyánszky 1, Lőrincz 1, Kovács G. 1, Vapenski 1, Bedő 1

Märcz Tamás, a BVSC vezetőedzője: Nem vagyok elégedet a mérkőzéssel, akciógólokat kaptunk, centergólokat. Ennek ellenére visszatorrnáztuk magunkat 3-4-re. Sajnálom h. az eleje nem sikerült. Gratulálok az Egernek.

Dabrowski Norbert, az Eger vezetőedzője: Nem kellett izgulni, úgy érzem abszolút megfelelt a találkozó, amit vártunk. Nagyon szervezetten játszott a BVSC. Örülök, hogy viszonylag simán nyertünk.