Férfi Ob I: Begyűjtötte a három pontot az Eger

Eger02 2014-2015

Az Eger nem hibázott a BVSC ellen. Dabrowski Norbert együttese öt góllal győzött a Szőnyi úton.

Eger01 2014-2015

Angyal és Szivós révén már a mérkőzés elején elhúztak a vendégek. Az előnyt azonban sikerült lefaragnia a BVSC-nek, hiszen az utolsó szűk egy percben döntetlen állt az eredményjelzőn, ám ekkor Biros emberelőnyös góljával ismét vezetett a hevesi alakulat. A második nyolc percben Ambrus kiegyenlített, de utána ismét jöttek a vendég találatok és 4-6 állt az táblán. A nagyszünet előtt azonban jött Török Béla, 5-6.

A fordulás után a hajrá az egri együttesé volt 6-7-ről, háromgólosra növelték az előnyüket, így a záróakkord előtt 6-9 volt az eredmény. Az utolsó nyolc percben sem változott semmi, csak az eredmény számszerűsége volt a kérdés, végül 12-7-re győztek a hevesiek.

A forduló zárómérkőzésén:

BVSC-Zugló-Diapolo–ZF-Eger 7–12 (3–4, 2–2, 1–3, 1–3)
Gólszerzők: Török 2, Ambrus 2, Pásztor 1, Czigány 1, Csapó 1 ill. Biros P. 3, Szivós 2, Hosnyánszky 2, Angyal 1, Lőrincz 1, Bedő 1, Hárai, Biros B. 1

Korábbi eredmények:

Vasas – Honvéd 11-11 (4-2, 2-4, 2-3, 3-2)
Gólszerzők: Gyárfás 3, Sarics 3, Várnai 1, Bóbóis 1, Burián 1, Simon 1, Delgado 1 ill. Kalanovics 3, Simon R. 2, Fejős 2, Kiss 1, Illés 1, Fazekas 1, Steinmetz B. 1

DVSE – FTC 7-8 (2-2, 0-3, 2-2, 3-1)
Gólszerzők: Kállay 3, Babay 2, Süveges 1, Mora 1 ill. Roach 2, Csuk 2, Dőry 1, Kolozsi 1, Katonás 1, Tóth 1

Miskolc – Tatabánya 10-8 (1-1, 3-0, 3-3, 3-4)
Gólszerzők: Milicsics 3, Hegedűs 2, Jakab 2, Njegovan 2, Hornyák 1 ill. Francsics 4, Regős 1, Kiss 1, Máthé 1, Salamon 1

Szentes – Szolnok 9-16 (2-3, 3-5, 2-3, 2-5)
Gólszerzők: Hegedűs 2, Somogyi 2, Nagy 1, Vörös 1, Pellei 1, Tóth 1, Latinovics 1 ill. Varga Dénes 6, Madaras 4, Jansik 1,2, Vámos 1, KIs 1, Varga Dániel 1, Younger 1

UVSE H. Hotels – A-Híd OSC Újbuda (0-3, 3-4, 3-3,
Gólszerzők: Keresztúri 2, Korényi 2, Tóth 1, Szentesi D. 1, Hertzka 1 ill. Bátori 5, Bundschuh 2, Juhász 2, Brguljan 2, Decker 1, Salamon 1, Nagy 1, Graham 1

Korábban játszották:

KSI SE-PVSK-Mecsek Füszért 11-8 (4-4, 2-3, 2-0, 3-1)
Gólszerzők:
Miklós 3, Marnitz M. 3, Bicskei 2, Boros 2, Kardos A., illetve Rakonjac 3, Stojcsics 2, Basara 2, Lajkó

Kaposvár – ContiTech Szeged Diapolo 8-11 (2-3, 2-3, 2-2, 2-3)
Gólszerzők: Vindish 3, Nikolov 2, Juhász -Szelei 1, Polovic 1, Parezanovics 1 ill.Manhercz 5, Sedlmayer 1, Cilkó 1, Varga 1, Sánta 1, Manhercz Á. 1, Kunac 1