Férfi Ob I, döntő: A Fradi parádézott az OSC ellen

A Fradi magabiztos játékkal verte az OSC-t.

Fotó: fradi.hu / archív

Megadta a Fradi a mérkőzés alaphangulatát, hiszen Jansik duplájára valamint Vámos találatára csak Manhercz tudott válaszolni, 3-1. A második negyedben sem vett vissza a zöld-fehér gárda, hiszen Jansik góljával már négy volt közte, így 7-3-ra ment a hazai csapat. A nagyszünetben pedig maradt a közte négy, 9-5.

A harmadik negyedben Sziládi duplájával közelebb került az OSC a Fradihoz, de utána jöttek a válaszok, végül 14-8-ra módosította az állást a zöld-fehér együttes. Az utolsó negyedben már csak az eredmény számszerűsége volt a kérdés, végül 18-9-re nyert a Fradi.

A második meccset május 18-án rendezik.

Férfi Ob I., döntő első mérkőzés:

Ferencváros – OSC Waterpolo 18-9 (3-1, 6-4, 5-3, 4-1)
Gólszerzők: Vigvári Vendel 5, Jansik Szilárd 5, Varga Dénes 3, Damonte 3, Ubovics 1, Vámos 1 ill. Salamon 3, Sziládi 3, Manhercz 2, Hárai 1