Férfi OB I, döntő: Bajnok a Szolnok

Egyetlen gólon múlt a második meccs.

Fotó: MTI

Az OSC egyenlít vagy a Szolnok behúzza és bajnok lesz? – ez volt a kérdés a mérkőzés előtt.

Gólparádét láthattunk az első negyedben, hiszen tíz gólt berámoltak a csapatok. A Szolnok már 5-3-ra vezetett, amikor jött Salamon és két góljával 5-5 volt az állás. A második nyolc percben jobb volt az OSC, ezt mutatta, hogy Manhercz találatával már 8-5 volt az állás. A nagyszünetben azonban 8-6 volt a hazaiaknak.. A fordulás után elkezdett fáradni az OSC, Filipovics góljával már 9-9 volt az állás. A záróakkord előtt pedig már egygólos fórban volt a Szolnok. A negyedik negyedben fej-fej mellett haladtak a csapatok. Az utolsó percben azonban Angyal egy szerencsés góllal 13-14-re módosította az állást, ezzel pedig a Szolnok lett a bajnok.