Férfi Ob I: ellenállhatatlan volt a Szeged a Vasas ellen

szeged20161101

A férfi Ob I 13. fordulójából pótolt mérkőzésen a Szeged az első negyedben villámarajtott vett az angyalföldi együttes ellen, és végül hét góllal nyerte meg a mérkőzést. A Tisza-partiak sikerével véget ért az alapszakasz.

Ellenállhatatlan volt a Szeged (fotó: szve.hu/archív)

Egy mérkőzés maradt hátra a férfi Ob I alapszakaszából, amit ma pótoltak, itt a Vasas a Szegeddel találkozott. Az összecsapásnak volt tétje, hiszen egy esetleges hazai sikerrel az angyalföldiek mehettek volna kedvezőbben be a rájátszás felsőházába.

Nos, az első negyedben hengerelt a Szeged, hiszen Kiss, Nagy, Chilkó és Vukicsevics góljaira csak Koopman tudott válaszolni, 1-4. A második nyolc percben folytatódott a Tisza-parti roham, és 1-3-ig jutottak a  felek ebben az etapban, így már 7-2 volt az állás a vendégeknek. A fordulás után is domináltak Manherczék és végül magabiztosan, 12-5-re húzták be a meccset, így a Szeged végzett a B-csoport harmadik helyén.

Jövő szerdán már a középszakasz 1. fordulójával folytatódik a férfi Ob I.

A férfi Ob I., 13. fordulójából pótolt mérkőzés:

ContiTech Szeged Diapolo – Vasas Plaket 5-12 (1-4, 1-3, 2-3, 1-2)
Gólszerzők: Bóbis 2, Marnitz 2, Koopman 1 ill. Manhercz K. 4, Kiss 3, Vukicsevics 1, Basara 1, Chilkó 1, Illés 1, Nagy 1