Férfi Ob I: értékes győzelmet zsebelt be a Tatabánya

tatabanya201702

A férfi Ob I 1. fordulójából a Tatabánya otthon tartotta a három pontot.

Fotó: TVSE / facebook archív

Egy mérkőzést rendeztek szombaton az elsőosztályban. A Tatabánya a Debrecent fogadta. Mindkét csapat fiatalított az idei szezonra, így érdekes meccsnek ígérkezett.

A találkozón végig a hazai vezettek, igaz egy gólnál többel nem tudtak elhúzni a Debrecentől. Az utolsó negyednek 5-5-tel indultak neki a csapatok. Egy perc elteltével Hoppál 6-5-re módosította az állást, majd érkezett Fekete, 6-6. A nyolc perc derekán 7-7 állt az eredményjelzőn, mikor a hajrára kanyarodva Keresztúri beállította 8-7-es végeredményt.

Férfi Ob I, 1. fordulójában:

B-csoport:

Tatabánya-DVSE 8-7 (1-1, 3-2, 1-2, 3-2)
Gólszerzők: Kolozsi 3, Keresztúri 2, Kolarik 2, Hoppál 1 ill. Kovács Gábor 2, La Rosa 2, Dőry 1, Fekete 1, Vidovic 1

Korábbi eredmények illetve program:

A-csoport:

Metalcom Szentes-ZF-Eger 7-16 (1-3, 3-5, 1-4, 2-4)
Gólszerzők: Nagy 3, Vörös 1, Pellei 1, Kuzmenko 1, Manojlovic 1 ill. S. Rasovics 7, Sánta 2, Gyárfás 2, Hosnyánszky 2, Vlachopoulos 2, Murisic 1

AVUS–Budapesti Honvéd 9-11 (1-2, 3-5, 2-2, 3-2)
Gólszerzők: Basara 3, Garancsy 2, Polovic 2, Kiss Cs. 1, Ekler 1, ill. Szivós 3, Simon R. 2, Kardos A. 2, Juhász 1, Manhercz Á. 1, Szirányi 1, Illés 1

2018. október 24., szerda:

19:00 PVSK-Mecsek Füszért-BVSC-Zugló

KSI-FTC-Telekom (elhalasztva, időpontja nem ismert)

B-csoport:

VasasPlaket-A-Híd-OSC-Újbuda 6-17 (1-3, 1-3, 3-4, 1-7)
Gólszerzők: Halek 1, Szabó B. 1, Hegedűs G. 1, Mátyok 1, Hőna 1, Simon H. 1, ill. Erdélyi 4, Hárai 4, Tóth M. 3, Kovács G. 2, Seman 2, Manhercz K. 1, Salamon 1

PannErgy-MVLC-Kaposvári VK 14-9 (3-1, 4-1, 4-4, 3-3)
Gólszerzők: Stojanovics 5, Lőrincz 4, Vadovics 2, Nagy 1, Bedő 1, Bowen 1, ill. Vindisch 3, Sántavy 2, Pataki 1, Juhász-Szelei 1, Lukács Á. 1, Giga 1

UVSE-Szolnoki Dózsa 7-13 (2-2, 1-4, 3-3, 1-4)
Gólszerzők: Somogyi 2, Korbács 1, Baksa 1, Konarik 1, Telek 1, Vigvári 1, ill. Zalánki 3, Prlainovics 3, Bátori 2, Jansik D. 2, Angyal 1, Lazics 1, Rasovics 1